Blog użytkownika Emkuzet

Bill Kilgore w czasie apokalipsy mówił "Uwielbiam zapach napalmu o poranku." My natomiast mówimy "Nie ma to jak dobra sesja na wieczór", zwłaszcza że weekend tuż za rogiem. Dlatego kontynuując dobrą passe z zeszłego tygodnia, drodzy gracze i graczki zapraszamy do ponownego uczestnictwa w weekendowym wspólnym graniu.

Czytaj dalej

Szukasz ekipy do napadu w GTA? Chcesz potrenować w Uncharted? Potrzebujesz medyka w Battlefieldzie? To dobrze trafiłeś! Weekendowe wspólne granie wjeżdża po raz drugi w tym roku i zaprasza wszystkich użytkowników PSsite do udziału w sesjach oraz wspólnej integracji.

Czytaj dalej

Plan w tym tygodniu był prosty, byłe do Piątku i udało się :). Pora więc na cotygodniową rozpiskę sesji w ramach Weekendowego wspólnego Grania. A w tym tygodniu integrujemy się zarówno na żywo jak również online, pykamy w strzelanki, strzelamy gole w Rocketa oraz odwiedzamy zaśnieżony Nowy York.

Czytaj dalej

Najwyższa pora zacząć kolejną pięćdziesiątkę, :) A w tym odcinku pierwsze wrażenia po beta testach Monster Hunter World, cotygodniowy raport z postępów na polach bitw pierwszej wojny światowej a także relacja z polowania na trofea w Battlefield Hardline. 

Czytaj dalej

Publikując zapisy we wtorek początkowo obawiałem się że szaleństwo piątkowych zakupów odbije się na tego tygodniowej frekwencji. Jednak po raz kolejny moi drodzy nie zawiedliście nas. Dzięki czemu mam przyjemność opublikować dziś listę z całą masą różnorodnych sesji, które zapewne przyniosą nam w trakcie tego weekendu wiele pozytywnych emocji oraz fajnych wspomnień.

Czytaj dalej

Wysyp przecen i gorączką piątkowych zakupów związana  z Black Friday dopiero przed nami ... jednak mam nadzieję, że po raz kolejny duch WWG okaże się silniejszy i bez problemu wspólnie zorganizujemy kilka sesji. Tymczasem zapraszam do podsumowania wydarzeń z ostatniego weekendu.

Czytaj dalej

Sto czterdzieste piąte wspólne granie przed nami a wraz z nim kilka wieczorów pełnych atrakcji. W tym tygodniu nasi użytkownicy zapraszają  do wspólnego chlapania się w błotku, wykonania kilka napadów, polowania na potwory oraz walki na froncie pierwszej wojny światowej.

Czytaj dalej

Pomimo gorączki przygotowań do Halloween oraz premiery drugiego sezonu Stranger Things, która zapewne doprowadziła do nie jednej zarwanej nocy. Nie zawiedliście nas także w tym tygodniu stawiając się liczcie na różne sesje w ramach Weekendowego Wspólnego Grania.

Czytaj dalej

Jesień coraz śmielej zagląda przez okna zachęcając do pozostania w domu i leniwych przygotowań do zimowego snu, jednak na przekór jej weekendowe wspólne granie w tym tygodniu nadal nie zwalnia. Dlatego też bez przydługiego wstepu  zapraszam do przeczytania relacji użytkowników oraz zapisów na najbliższy tydzień.

Czytaj dalej

Weekend już lada moment a pogoda za oknem nie rozpieszcza, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło dlatego też senna jesienna aura przyczyniła się do urodzaju w tego tygodniowych sesjach, dając możliwość powrotu do klasyków oraz zebrania kilku trofek. Zapraszam do rozpiski!

Czytaj dalej

Kolejny obfity weekend za nami! W zeszłym tygodniu w ramach WWG mieliśmy trochę strzelania, zabawy klockami, biegania po opuszczonych lochach oraz eksterminacji obcych o czym więcej w rozwinięciu wpisu.  Zapraszam również gorąco wszystkich do zakładania sesji na kolejny tydzień.

Czytaj dalej

Witam w kolejnym odcinku Weekendowego Wspólnego Grania i zapraszam do rozpiski nadchodzących sesji. 

Czytaj dalej

Kolejny Tydzień oraz kolejny wysyp sesji w ramach idei weekendowego wspólnego grania. W dzisiejszym odcinku sporo powrotów starszych gier, relacje stałych bywalców oraz pare nowych twarzy. Jedziemy!
 

Czytaj dalej